Kim jesteśmy

Partnerzy

Licencje

Usługi

Współpraca

Kontakt

Praca

`1
A Member of
AGN INTERNATIONAL
  A member of AGN International, An association of separate and independent Accounting and consulting firms.  

 

Teresa Brzozowska-Al Ahmad posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów i zarządzania zdobyte na Uniwersytecie Warszawskim, uzupełnione studiami podyplomowymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; ukończyła również różne międzynarodowe szkolenia z zakresu zarządzania finansami, międzynarodowych ( IASC) i amerykańskich ( GAP )standardów rachunkowości itp.. Po studiach, przez pięć lat współpracowała w przygotowaniu pracy naukowej z zakresu sztuki poza Polską.
Pracowała w Massey Fergusson, w biurze rachunkowym w Warszawie, a następnie przez pięć lat w koncernie ABB w Warszawie, jako dyrektor finansowy w spółkach należących do koncernu. Uważa iż praca w ABB dla finansisty jest wymarzonym i najlepszym z możliwych w Polsce miejscem zdobywania doświadczenia i profesjonalnej, na najwyższym poziomie wiedzy w zakresie nowoczesnych technik planowania i zarządzania finansami.


Pierre Wautelet posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów uzyskane na Uniwersytecie w Louvain, w Belgii. Przez pięć lat pracował w Zairze (Kongo), po czym dołączył do amerykańskiego koncernu Westinghouse Electric Corporation. Na początku lat osiemdziesiątych rozpoczął pracę w Westinghouse, w Brukseli, jako dyrektor międzynarodowej grupy finansowej, odpowiedzialny za strukturę finansową i operacje finansowe Westinghouse w około 40 krajach. Wniósł do BW Corporate Services ogromne doświadczenie w zakresie międzynarodowych podatków i finansów.

 

 

English