Kadry i płace

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, oferujemy świadczone na najwyższym poziomie, sprawdzone rozwiązania z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, mające na celu obniżenie kosztów i obciążeń podatkowych przy jednoczesnym zagwarantowaniu zgodności wszelkich rozliczeń z nieustannie zmieniającym się prawem pracy. Zapewniamy zachowanie poufności informacji o warunkach zatrudnienia poszczególnych pracowników.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy przejęcie od klienta procesów kadrowo-płacowych – poczynając od przygotowania procedur optymalnego przepływu dokumentów pomiędzy klientem i BW Corporate Services S.A., poprzez zebranie informacji niezbędnych do prawidłowego naliczenia płac – kończąc na wykonaniu przelewów wynagrodzeń, płatności PIT i ZUS. Przygotowujemy raporty i analizy - zarówno wymagane prawem, jak również na potrzeby klienta i audytora.

W przypadku nowopowstałej firmy zarejestrujemy pracodawcę w ZUS, zadbamy o nabór kadr, przygotujemy umowy o pracę i wykonamy wszelkie czynności związane z zatrudnieniem pracownika.

Umożliwiamy podjęcie współpracy zarówno w zakresie całości procesów kadrowo płacowych, jak również przejęcie poszczególnych etapów prac, które z różnych względów nasi klienci chcieliby przekazać na zewnątrz organizacji. Ofertę kierujemy zarówno do naszych klientów korzystających z usług w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego, jak również do podmiotów prowadzących księgowość we własnym zakresie.

Zapraszamy do współpracy.