O nas

Teresa Brzozowska Ahmad

Od 1990 roku grupa firm BW Corporate Services dostarcza Klientom efektywne i skuteczne doradztwo w zakresie audytu, podatków, księgowości, administracji kadr i płac oraz doradztwa prawnego i gospodarczego.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w branży chemicznej, budowlanej, farmaceutycznej, górniczej, projektowania inżynieryjnego, transportu i logistyki, produkcji rolniczej, a także w sektorze usług dla ludności, kulturze i sztuce. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji na poziomie operacyjnym i strategicznym.

Uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach i organizacjach mających na celu ochronę swobody rozwoju biznesu i poszanowaniu godności przedsiębiorcy. Wspieramy organizacje charytatywne - między innymi Fundację Brata Alberta, Fundację Księdza Orione oraz domy dziecka.

Podejmując z nami współpracę, klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie prowadzenia biznesu oraz możliwości ekspansji na dowolne rynki, w dowolnym miejscu na świecie. Szeroki zakres świadczonych usług doradczych na profesjonalnym poziomie sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem klientów w drodze do sukcesu.

Zapraszam do współpracy,
Teresa Brzozowska Ahmad - Partner Zarządzający